Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    masz pytanie
zadzwoń
665 420 100

Dezynfekcja

Utrzymanie wysokiego poziomu aseptyczności w placówkach medycznych ma pierwszorzędne znacznie. Dotyczy to nie tylko szpitali, czyli miejsc o szczególnie wysokim ryzyku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego, ale także przychodni i gabinetów lekarskich. Wszędzie gdzie przebywają osoby chore, roznoszą się bowiem bakterie i wirusy, co stanowi zagrożenie zarówno dla personelu, jak i pacjentów. Stąd też konieczne jest dokładne przeprowadzanie dokładnego mycia i dezynfekcji wszystkich powierzchni. Kwestia ta odnosi się jednak nie tylko do wyposażenia gabinetów, ale także do stosowanych przez lekarza narzędzi wielokrotnego użytku. Ich ponowne wykorzystanie bez uprzedniej sterylizacji jest absolutnie niedopuszczalne i może mieć bardzo poważne następstwa z zakażeniem pacjenta włącznie.

Rozbudowany zestaw środków do dezynfekcji

Chcąc pomóc naszym klientom w utrzymaniu najwyższych standardów higienicznych w ich placówkach, zapewniamy odpowiednie środki do dezynfekcji, które pozwolą w skuteczny sposób wyeliminować wszelkiego rodzaju wirusy, zarazki i grzyby. Oferowane przez nas preparaty wykazują nie tylko wysoką efektywność, ale są przy tym całkowicie bezpieczne dla czyszczonych powierzchni i nie powodują ich odbarwienia. Środki przeznaczone do dezynfekcji narzędzi w żaden sposób nie oddziałują negatywnie na walory użytkowe sprzętu. W przypadku instrumentów wykonanych ze stali zalecamy zastosowanie specjalnych preparatów, które wykazują działanie antykorozyjne. Oprócz tego zapewniamy także antybakteryjne emulsje i mydła medyczne. Umożliwią one lekarzom i pielęgniarkom szybkie i dokładne oczyszczenie rąk po wykonaniu badań i zabiegów medycznych. Preparaty te są całkowicie bezpieczne dla skóry i mogą być stosowane przez alergików.