Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    masz pytanie
zadzwoń
665 420 100

Aparatura medyczna

W swojej ofercie posiadamy m.in. ciśnieniomierze zegarowe i elektroniczne, glukometry, termometry, stetoskopy i pulsoksymetry zarówno dla szpitali i przychodni, jak i do użytku domowego.

 

  • Ciśnieniomierze służą do monitorowania ciśnienia tętniczego krwi, co pozwala na szybkie wykrycie nieprawidłowości, takich jak niewydolność serca, odwodnienie czy zaburzenia pracy gruczołów wewnątrzwydzielniczych.
  • Glukometr to niezbędny przyrząd dla diabetyków, aby mieli oni możliwość samodzielnego pomiaru cukru we krwi i mogli podjąć niezbędne działania w odpowiednim momencie.
  • Termometr sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie określenie temperatury ciała. Posiadamy szeroki wybór termometrów elektronicznych, bezdotykowych oraz czołowo-skroniowych.
  • Stetoskopy umożliwiają osłuchanie szmerów sercowych, oddechowych i nad polami płucnymi, a ponadto pozwalają wykryć m.in. zaburzenia ukrwienia tętnic.
  • Pulsoksymetr to urządzenie zakładane na palec, mające na celu bezinwazyjne monitorowanie tętna oraz procentowego nasycenia krwi tlenem. Może być używany zarówno w domu, jak i w szpitalach czy przychodniach.